senindepon.com.tr

Senindepon Kiralık Depo hizmeleri Tip A, Tip B, Tip C olarak 3 farklı ihtiyaca yönelik esnek çözümler sunarak Ankara ‘da hizmet vermektedir. Depo kiralamadan önce ihtiyacınıza uygun depoyu kiralayabilmek için kiralayacağınız depo hakkında yeterli teknik bilgiye sahip olmanız gerekir.  Kiralık depo için senindepon danışmanlarına https://www.senindepon.com.tr adresinden ulaşabilir, ihtiyaçlarınızı karışılayacak en uygun depo hakkında bilgi alabilirsiniz. Kiralık depo fiyatlarının belirlenmesinde deponun boyutu, deponun bulunduğu konum, özel yetenekleri ve kiralama süresi gibi birçok ekten bulunmaktadır, ihtiyaçlarınıza uygun depoyu kiralamak bilgi alabilirsiniz.

Senindepon kiralık depoları Ankara ‘da birçok farklı tipte olduğu gibi, ihtiyaçlarınıza göre ek hizmetlerde kiralık depo sözleşmesine dahil olmaktadır. Bunlardan bazıları kiralanan deponun güvenliği, saklanan eşlayaların sigortalanması, nakliye desteği vb. hizmetler için ayrıca bilgi alınız.

Malzemelerinizin depolanması için özel bir çözüm sunmaktadır. Bulunduğu lokasyon ile de Ankara ‘nın birçok ilçesine çok yakın olduğu için eşlayalarınızı nakliye ettirme konusunda işinizi kolaylaştıran bir çözümdür. Bu tip deoplar raf sistemi ile depolama yapan kurumlar için ideal bir depolama alanı sağlar.

Depo kiralamak için Hafta sonu Pazartesi – Cumartesi 10:00 – 19:00 saatleriden Hafta içi Pazartesi – Cumartesi 10:00 – 19:00 saatleri arasında bilgi alabilirsiniz.

Senindepon Depo kiralarken sözleşmeli, sigortalı kurumsal işletmeleri tercih etmeniz daha sonra eşlayalarınızın çalınmaması, karışmaması veya herhangi bir sebeple bozulmaması, hasar görmemesi için gereklidir. SeninDepon Ankara ‘da depo kiralama hizmetinde Kurumsal ve Bireysel müşterilerine üst seviye hizmet kalitesi anlaşı ile uzun süredir hizmet vermektedir.

Araç Parkı

Zafer Avcı Vinç mobil kamyon vinçlerden, teleskopik vinçlere, forkliftlere kadar çok geniş bir araç parkına sahiptir. Ekonomik araçların yanında en ağır görevler için ideal teleskopik vinçlerde araç parkımızın bir parçasıdır.

 

Araç parkımıza dair bazı resimler aşağıda görülebilir.

Kariyer

Zafer Avcı Vinç olarak kaliteli hizmet için önce insan diyoruz. Sizde bizimle çalışmak isterseniz aşağıdaki kariyer formu ile bize ulaşabilirsiniz. 

İletişim

Zafer Avcı Vinç İşletmeleri

Adres: Abdülhalik Renda Cd. No:17-19 Atisan

Ostim / Ankara

 

Tel : 0 312 386 22 80-81

Tel : 0 312 349 21 64

Fax : 0 312 386 22 82

GSM : 0 532 604 71 64

Sizinle iletişim kurulmasını isterseniz aşağıdaki iletişim formu ile de bize ulaşabilirsiniz.