Kariyer

Zafer Avcı Vinç olarak kaliteli hizmet için önce insan diyoruz. Sizde bizimle çalışmak isterseniz aşağıdaki kariyer formu ile bize ulaşabilirsiniz. 

İletişim

Zafer Avcı Vinç İşletmeleri

Adres: Abdülhalik Renda Cd. No:17-19 Atisan

Ostim / Ankara

 

Tel : 0 312 386 22 80-81

Tel : 0 312 349 21 64

Fax : 0 312 386 22 82

GSM : 0 532 604 71 64

Sizinle iletişim kurulmasını isterseniz aşağıdaki iletişim formu ile de bize ulaşabilirsiniz.

 


Yol tarifi alın

Araç Parkı

Zafer Avcı Vinç mobil kamyon vinçlerden, teleskopik vinçlere, forkliftlere kadar çok geniş bir araç parkına sahiptir. Ekonomik araçların yanında en ağır görevler için ideal teleskopik vinçlerde araç parkımızın bir parçasıdır.

 

Araç parkımıza dair bazı resimler aşağıda görülebilir.

Hakkımızda

Riski sevmeyen, disiplinli, dürüstlük ilkesine dayanan, özverili yapımızla başarılı çalışmalar yaptığımıza inanıyoruz. Bu sayede edindiğimiz olumlu referanslar en büyük desteğimiz olmuştur. Firmamız sizlerden aldığı bu destekle daha iyi hizmet verebilmek için çaba sarf etmektedir.

 

Neden Zafer Avcı Vinç işletmeleri?

Maliyeti düşürmek adına hiyap, forklift, sepetli platform ve vinç kiralama 'da profesyonel olmayan kişi ve firmalar ile yapılan işlerde oluşabilecek iş kazaları maddi ve manevi zarar görmenize sebep olur. Teknik yetkinliği olmayan veya ekipmanları işe uygun olmayan kişiler ile yapılan işlerde kaldırılan yük zarar görebilir, 3. şahıslara ait mülklere zarar verilebilir. Hatta yetkin olmayan kişilerle çalışılması sonucu oluşan iş kazaları sebebi ile ceza-i müeyideler ile karşılaşabilirsiniz.

 

Zafer Avcı Vinç işletmeleri olarak kiralık vinç, kiralık hiyap, kiralık forklift, kiralık sepetli platform işlerinde 3.Şahış kanca altı mali sigorta sistemi ile müşterilerimizin riskini ve iş kazalarını sıfırlıyor, hatasız çalışmayı ve müşteri memnuniyetini sağlıyoruz.

Firmamız Ankara Vinç İşletmecileri Derneği 'nin bir üyesi olarak profesyonel teknik ekibi ile müşterilerine kurumsal çözümler sunmaktadır.

Read moreHakkımızda