Hakkımızda

Riski sevmeyen, disiplinli, dürüstlük ilkesine dayanan, özverili yapımızla başarılı çalışmalar yaptığımıza inanıyoruz. Bu sayede edindiğimiz olumlu referanslar en büyük desteğimiz olmuştur. Firmamız sizlerden aldığı bu destekle daha iyi hizmet verebilmek için çaba sarf etmektedir.

 

Neden Zafer Avcı Vinç işletmeleri?

Maliyeti düşürmek adına hiyap, forklift, sepetli platform ve vinç kiralama 'da profesyonel olmayan kişi ve firmalar ile yapılan işlerde oluşabilecek iş kazaları maddi ve manevi zarar görmenize sebep olur. Teknik yetkinliği olmayan veya ekipmanları işe uygun olmayan kişiler ile yapılan işlerde kaldırılan yük zarar görebilir, 3. şahıslara ait mülklere zarar verilebilir. Hatta yetkin olmayan kişilerle çalışılması sonucu oluşan iş kazaları sebebi ile ceza-i müeyideler ile karşılaşabilirsiniz.

 

Zafer Avcı Vinç işletmeleri olarak kiralık vinç, kiralık hiyap, kiralık forklift, kiralık sepetli platform işlerinde 3.Şahış kanca altı mali sigorta sistemi ile müşterilerimizin riskini ve iş kazalarını sıfırlıyor, hatasız çalışmayı ve müşteri memnuniyetini sağlıyoruz.

Firmamız Ankara Vinç İşletmecileri Derneği 'nin bir üyesi olarak profesyonel teknik ekibi ile müşterilerine kurumsal çözümler sunmaktadır.

 

Ulaşabildiğimiz değil, ulaşılamaz gördüklerimizi hedef alarak oluşturduğumuz altyapı ve gücümüzle, siz değerli müşterilerimizle her yerde her zaman göreve hazırız.

DOĞRU SEÇİM YAPMAK İÇİN BİZİ SEÇİN...

ZAFER AVCI VİNÇ İŞLETMECİLİĞİ

 

 

 

 

Bazı Referanslarımız 

Kam Beton Prefabrik montaj ve demontaj 220 ton mobil vinç / mobile crane.

Sintek Madencilik Çelik montaj ve demontaj 220 ton mobil vinç / mobile crane, 120 ton mobil vinç / mobile crane, 80 ton kamyon üstü katlanır vinç / truck monted folding crane, 35 tonluk kamyon üstü katlanır vinç / truck monted folding crane. 

Ilgaz İnşaat Köprü Kiriş montaj ve demontaj 220 ton mobil vinç / mobile crane, 100 tonluk mobil vinç / mobile crane.

Atak Mühendislik Çelik montaj ve domontaj 75 tonluk kamyon üstü katlanır vinç / truck monted folding crane, 55 tonluk kamyon üstü katlanır vinç / truck monted folding crane, 35 tonluk kamyon üstü katlanır vinç / truck monted folding crane, 25 tonluk kamyon üstü katlanır vinç / truck monted folding crane, 20 tonluk kamyon üstü vinç / truck monted folding crane.

Filiz Reklam 36 metrelik sepetli platform, 27 metrelik sepetli platform, 18 metrelik sepetli platform.

4G İleri teknoloji 10 tonluk forklift , 6 tonluk forklift,  3 tonluk forklift.